II. Władze Spółki

Władze Spółki SimFabric S.A. składają się z Zarządu oraz Rady Nadzorczej.

 

Zarząd SimFabric S.A.

Julia Natalia Leszczyńska

Prezes Zarządu

Finalistka konkursu "25 under 25" w kategorii "Biznes i Nowe Technologie", organizowanego przez magazyn Forbes i McKinsey & Company. Absolwentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (PJATK) na specjalizacji Gry Komputerowe. Od 5 lat aktywnie związana z produkcją gier komputerowych. Założycielka firmy SimFabric S.A. Główny Programista symulatora ElectriX. Pierwszą grę stworzyła w wieku 6 lat, o czym m.in. opowiadał dokument przygotowany dla Canal+/Discovery pt. „Twórcy Światów”. Zdobywczyni głównej nagrody w konkursie Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) na najlepszą aplikację kosmiczną. Wyróżnienie w konkursie Universal Studios na przygotowanie projektu gry na podstawie brandu JAWS (Szczęki) Stevena Spielberga. Pracowała przy ponad 20 projektach gier dla takich firm jak Techland, PlayWay, SimFabric. Pani Julia Leszczyńska jest również akcjonariuszem Emitenta i posiadającym 800.000 akcji, stanowiących 12,80% udziału w kapitale zakładowym Emitenta oraz w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu. Ponadto Pani Julia Leszczyńska jest córką Pana Emila Leszczyńskiego (Przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz akcjonariusza Spółki).

 

Rada Nadzorcza SimFabric S.A.

Emil Leszczyński

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Od ponad 25 lat ściśle związany z branżą gier komputerowych w Polsce. Twórca, projektant i Lead Programmer ponad 50 gier komputerowych. Redaktor naczelny i redaktor w magazynach o grach komputerowych i nowych technologiach: Top Secret, Reset, Secret Service, Futura, eMedia Twórca programów telewizyjnych o grach i nowych technologiach:- ESCAPE - Polonia1, W Sieci - TVP2. Zwycięzca konkursu organizowanego przez ESA (Europejska Agencja Kosmiczna) na najlepsza aplikację kosmiczną ESAintouch, Zdobywca głównej nagrody Unity3D na stworzenie zastosowania nowego rozwiązania do implementacji Sztucznej Inteligencji (AI) i Uczenia Maszynowego (ML-Agents) w grach i symulatorach. Pan Emil Leszczyński jest również akcjonariuszem Emitenta i posiadającym 1.038.000 akcji, stanowiących 16,61% udziału w kapitale zakładowym Emitenta oraz w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu. Ponadto Pan Emil Leszczyński jest ojcem Pani Julii Leszczyńskiej (Prezes Zarządu i akcjonariusz Spółki).

Kamila Woszczak

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej – wydział fotografii, absolwentka wydziału wystawiennictwa i projektowania wnętrz, projektant wzornictwa przemysłowego, grafik komputerowy, od 20 lat projektant w firmie LC Elektronik.

Piotr Leszczyński

Członek Rady Nadzorczej

Magister filologii angielskiej o specjalizacji tłumaczeniowej (praca magisterska na temat lokalizacji gier komputerowych), absolwent Wydziału Filologicznego Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS) w Warszawie. W latach 1992-1997 dziennikarz czasopism o grach komputerowych Escape (1997-1998). Sekretarz miesięcznika o grach komputerowych Secret Service w latach 1998-2000. Od 2007 r. niezależny tłumacz specjalistyczny (głównie w zakresie gier komputerowych, filmów i seriali, nowych mediów, technologii i biznesu. Współpracował m. in. z Albion Localisations sp. z o.o., Transfluent Oy, The Codemasters Software Company Ltd., Pentacle sp. z o.o., SDL PLC, SDI Media Group, Deluxe Entertainment Services Group Inc., Iyuno Media Group i ZOO Digital Group PLC. Tłumaczył i korygował językowo ponad sto gier komputerowych, konsolowych, mobilnych i VR, w tym F1 2014, Starcraft II: Heart of the Swarm, Dead Island Riptide czy Pro Evolution Soccer 2013. Lokalizował kilkadziesiąt aplikacji użytkowych na komputery osobiste, urządzenia mobilne i przeglądarki internetowe. Przekładał i redagował kilkadziesiąt filmów fabularnych i dokumentalnych (w tym Silverado, Silent Hill, Planeta 51) oraz programów i seriali telewizyjnych (np. TopGear, Z Archiwum X, Technicy-Magicy, Kosmos: Kosmiczna odyseja), m. in. na platformy Netflix i Showmax czy też nośniki cyfrowe. Ponadto Pan Piotr Leszczyński jest stryjem Pani Julii Leszczyńskiej (Prezes Zarządu i akcjonariusza Spółki) oraz bratem Pana Emila Leszczyńskiego (Przewodniczący Rady Nadzorczej i akcjonariusza Spółki).

Marcin Woszczak

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Dyplom MBA WSFiU. Ma 20-letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu w spółkach sektora FMCG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ajinomoto Poland, National Sales Manager w Nestle Polska S.A., Szef Sprzedaży i Marketingu Aviko, National Sales Manager Develey Polska. Obecnie Krajowy Szef Sprzedaży w spółce Eurocash S.A.

Tadeusz Leszczyński

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent SGGW-AR (Wydział Leśny 1976 r.), posiadający uprawnienia Państwowego Inspektora Pracy. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował w takich spółkach jak Spedpol sp. z o.o., DB Schenker sp. z o.o., a także prowadził jednoosobową działalność gospodarczą. Członek Rady Programowej Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Posiada certyfikat Doradcy ds. Bezpieczeństwa w przewozie towarów niebezpiecznych oraz audytora wewnętrznego ds. jakości, ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy, bezpieczeństwa żywności. Wyróżniony Statuetką PRO LABORE SECURO za „wybitne zasługi w służbie publicznej na rzecz ochrony człowieka w środowisku pracy” (CIOP 2002), Medalem Europejskim BCC za „Produkt ADR” dla Spedpol sp. z o.o.(2004) oraz Zieloną, Srebrną i Złotą Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy (CIOP 1999 – 2016). Wykładowca zagadnień bezpieczeństwa w transporcie towarów na licznych seminariach organizowanych przez uczelnie i instytuty oraz ośrodki szkoleniowe zewnętrzne i wewnętrzne oraz autor licznych publikacji i wywiadów prasowych w krajowej prasie specjalistycznej (Promotor, Inspektor Pracy, Gazeta Transportowa, Specjalista BHP, Teraz DBSchenker) i prasie ogólnej. Ponadto Pan Tadeusz Leszczyński jest dziadkiem Pani Julii Leszczyńskiej (Prezes Zarządu i akcjonariusz Spółki) oraz ojcem Pana Emila Leszczyńskiego (Przewodniczący Rady Nadzorczej i akcjonariusz Spółki).