II. Władze Spółki

Władze Spółki SimFabric S.A. składają się z Zarządu oraz Rady Nadzorczej.

 

Zarząd SimFabric S.A.

Julia Natalia Leszczyńska

Prezes Zarządu

Finalistka konkursu „25 under 25” w kategorii „Biznes i Nowe Technologie”, organizowanego przez magazyn Forbes i McKinsey & Company. Absolwentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (PJATK) na specjalizacji Gry Komputerowe. Od 5 lat aktywnie związana z produkcją gier komputerowych. Założycielka firmy SimFabric S.A. Główny Programista symulatora ElectriX. Pierwszą grę stworzyła w wieku 6 lat, o czym m.in. opowiadał dokument przygotowany dla Canal+ Discovery pt. „Twórcy światów”. Zdobywczyni głównej nagrody w konkursie Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) na najlepszą aplikację kosmiczną. Wyróżnienie w konkursie Universal Studios na przygotowanie projektu gry na podstawie brandu JAWS (Szczęki) Stevena Spielberga. Pracowała przy ponad 20 projektach gier dla takich firm jak Techland, PlayWay czy SimFabric. Pani Julia Leszczyńska jest również akcjonariuszem Emitenta posiadającym 800.000 akcji, stanowiących 12,80% udziału w kapitale zakładowym Emitenta oraz w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu. Ponadto Pani Julia Leszczyńska jest córką Pana Emila Leszczyńskiego (Przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz akcjonariusza Spółki).

 

Rada Nadzorcza SimFabric S.A.

Emil Leszczyński

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Od ponad 25 lat ściśle związany z branżą gier komputerowych w Polsce. Twórca, projektant i Lead Programmer ponad 50 gier komputerowych. Redaktor naczelny i redaktor w magazynach o grach komputerowych i nowych technologiach: Top Secret, Reset, Secret Service, Futura, eMedia Twórca programów telewizyjnych o grach i nowych technologiach: ESCAPE - Polonia1, W sieci - TVP2. Zwycięzca konkursu organizowanego przez ESA (Europejska Agencja Kosmiczna) na najlepsza aplikację kosmiczną ESAintouch, Zdobywca głównej nagrody Unity3D na stworzenie zastosowania nowego rozwiązania do implementacji Sztucznej Inteligencji (AI) i Uczenia Maszynowego (ML-Agents) w grach i symulatorach. Pan Emil Leszczyński jest również akcjonariuszem Emitenta i posiadającym 1.054.000 akcji, stanowiących 16,86% udziału w kapitale zakładowym Emitenta oraz w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu. Ponadto Pan Emil Leszczyński jest ojcem Pani Julii Leszczyńskiej (Prezes Zarządu i akcjonariusz Spółki).

Kamila Woszczak

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej – wydział fotografii, absolwentka wydziału wystawiennictwa i projektowania wnętrz, projektant wzornictwa przemysłowego, grafik komputerowy, od 20 lat projektant w firmie LC Elektronik.

Piotr Leszczyński

Członek Rady Nadzorczej

Magister filologii angielskiej o specjalizacji tłumaczeniowej, absolwent Instytutu Filologii Angielskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Były redaktor mediów o grach komputerowych, był m.in. sekretarzem redakcji magazynu „Secret Service” i reżyserem programu telewizyjnego „Escape”. Obecnie tłumacz audiowizualny i redaktor napisów dla czołowych platform strumieniowych, w tym Netflix, Disney+ i Amazon Prime Video. Członek Rady Nadzorczej MobileFabric S.A. i VRFabric S.A.

Ponadto Pan Piotr Leszczyński jest stryjem Pani Julii Leszczyńskiej (Prezes Zarządu i akcjonariuszka Spółki) oraz bratem Pana Emila Leszczyńskiego (Przewodniczący Rady Nadzorczej i akcjonariusz Spółki).

Marcin Woszczak

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Dyplom MBA WSFiU. Ma 20-letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu w spółkach sektora FMCG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ajinomoto Poland, National Sales Manager w Nestle Polska S.A., Szef Sprzedaży i Marketingu Aviko, National Sales Manager Develey Polska. Obecnie Krajowy Szef Sprzedaży w spółce Eurocash S.A.

Marcin Koc

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne Szkoły Głównej Handlowej. 
Ukończył kurs organizowany przez Ernst & Young dotyczący Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.

Od 3 lat związany z SimFabric i spółkami zależnymi, jako Programista i Lead Programista, pracujący przy tworzeniu symulatorów i rozwiązań dla Wirtualnej Rzeczywistości. Współpomysłodawca technologii SAR, rozwijanej w spółce zależnej Blind Warrior Sp. z o.o., która pozyskała grant z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na stworzenie własnej technologii, za pomocą której spółka będzie mogła tworzyć symulatory dla osób niedowidzących i niewidomych.
Pan Marcin Koc jest niezależnym Członkiem Rady Nadzorczej Emitenta, a także Członkiem Komitetu Audytu SimFabric S.A.